parallax background

Kompleksowa
opieka księgowa
w zakresie finansów
międzynarodowych

 

Firmy, które rozwijają swoją działalność na skalę międzynarodową często spotykają się z koniecznością otworzenia za granicą spółki lub oddziału i zatrudnienia w nim pracowników. EFF oferuje prowadzenie księgowości zarówno dla celów grupowych jak i statutowych w ponad 20 krajach świata.


W połączeniu z naszą ofertą w zakresie rozliczania podatków proponujemy kompleksowe rozwiązanie obsługi księgowej Twojej firmy wielu krajach zagranicą z jednego miejsca w Polsce. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani księgowi ze znajomością przepisów podatkowych oraz języków wielu krajów. Jesteśmy po to, aby firmy mogły skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a nie na zawiłościach w zakresie podatku VAT, księgowości, obsłudze płac czy zarządzaniu bazami danych.


EFF zapewnia obsługę w zakresie m.in. podatku VAT (rejestracja do VAT, składanie deklaracji VAT), Informacji podsumowującej, Intrastatu, czy dokumentacji dotyczącej przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy tak, by nasz klient mógł skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej działalności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, a także we współpracy z naszymi partnerami możemy zaoferować nasze usługi w niemal każdym kraju świata.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc:

parallax background
 

Zaangażowanie i profesjonalizm


Rozumiemy istotę komunikacji z klientem i promujemy proaktywne podejście do powierzonych nam zadań.

Zaufali nam:

Klienci o EFF

 • Z Duni EFF łączy nas fantastyczna relacja biznesowa, wypracowana na przestrzeni lat. Współpracowaliśmy w zakresie usług AP i AR i muszę przyznać, że mogliśmy liczyć na ich wsparcie bez względu na to, czy zwracaliśmy się o pomoc w złożonej czy drobnej kwestii. Odznaczali się efektywnością i profesjonalizmem, a ja miałam okazję nauczyć się od nich niejednej rzeczy. Taka współpraca to przyjemność.
  Sophie Thompson
  Specjalistka ds. Payroll, Cloetta UK
 • Duni EFF to profesjonaliści w zakresie podatków w Unii Europejskiej. We współpracy z nimi szczególnie cenię sobie indywidualne podejście do każdej sprawy. W międzynarodowej sprzedaży często zdarzają się sytuacje niestandardowe, z których zawsze znajdują wyjście. Ich eksperci mają obszerną wiedzę i przekazują ją w bardzo przystępny sposób. Duni EFF to sprawdzony, rzetelny Partner w biznesie.
  Miłosz Wójcik
  Chief Product Officer Nethansa
 • W Euroflorist jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokich kompetencji EFF i zdolności dostosowania się do naszych zmieniających się potrzeb.
  Per Gränse
  CEO, Euroflorist
 • W czasie 5 lat naszej współpracy z EFF, udało nam się znacznie zmniejszyć koszty operacyjne oraz zwiększyć jakość i przejrzystość naszych procesów. To, co nas pozytywnie zaskoczyło to to, jak sprawnie i szybko zostały wdrożone wszelkie zmiany.
  Hans Petterson
  Dyrektor finansowy
 • Serdecznie polecam usługi EFF, któremu zleciliśmy znaczną część swoich procesów AP. Samo przekazanie odbyło się bardzo efektywnie i bez zbędnej papierkowości. Z kolei pracownicy EFF są bardzo ambitni i zaangażowani, a współpraca z nimi to czysta przyjemność. Dzięki tej współpracy byliśmy w stanie zwiększyć jakość i rzetelność naszego procesu zarządzania zobowiązaniami, bez konieczności zatrudniania kolejnych pracowników. Dzięki kompetencjom i doświadczeniu firmy EFF możemy całkowicie skupić się na naszej głównej działalności, za rozsądną cenę.
  Jorg Schulz
  Dyrektor handlowy
EFF Apps