parallax background

Kompleksowa
opieka księgowa
w zakresie finansów
międzynarodowych

 

Firmy, które rozwijają swoją działalność na skalę międzynarodową często spotykają się z koniecznością otworzenia za granicą spółki lub oddziału i zatrudnienia w nim pracowników. EFF oferuje prowadzenie księgowości zarówno dla celów grupowych jak i statutowych w ponad 20 krajach świata.


W połączeniu z naszą ofertą w zakresie rozliczania podatków proponujemy kompleksowe rozwiązanie obsługi księgowej Twojej firmy wielu krajach zagranicą z jednego miejsca w Polsce. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani księgowi ze znajomością przepisów podatkowych oraz języków wielu krajów. Jesteśmy po to, aby firmy mogły skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, a nie na zawiłościach w zakresie podatku VAT, księgowości, obsłudze płac czy zarządzaniu bazami danych.


EFF zapewnia obsługę w zakresie m.in. podatku VAT (rejestracja do VAT, składanie deklaracji VAT), Informacji podsumowującej, Intrastatu, czy dokumentacji dotyczącej przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy tak, by nasz klient mógł skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojej działalności. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników, a także we współpracy z naszymi partnerami możemy zaoferować nasze usługi w niemal każdym kraju świata.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc:

parallax background
 

Zaangażowanie i profesjonalizm


Rozumiemy istotę komunikacji z klientem i promujemy proaktywne podejście do powierzonych nam zadań.

Zaufali nam: